FIĆA RAZBIO ŠVEĐANINA: Sjajni Krajinović u drugom kolu US Opena!

Filip Krajinović plasirao se u drugo kolo US opena.

Srbin je savladao Šveđanina Mikaela Imera sa maksimalnih 3-0 po setovima 6:2, 7:6 (3), 6:3

Krajinović je imao problema sa rivalom samo u drugom setu, u kojem je uspeo da ga slomi u taj-brejku.

Naš teniser je sa dva ekspresna brejka otvorio prvi set (3:0), ali ipak dozvoljava Šveđaninu da uzvrati jedan udarac.

Ipak, Krajinović je kontrolisao ritam i novim brejkom u sedmom gemu prelama set za 6:2.

Usledio je najneizvesniji deo meča, potpuno izjednačena borba, da bi u petom gemu Krajinović napravio brejk.

Međutim, ne koristi priliku, odmah ispušta servis pa nakon još pet potpuno izjednačenih gemova usledio je taj-brejk.

Srbin koristi kvalitet i iskustvo u ratu nerava i sa tri mini-brejka rešava i ovaj set kojim prelama i meč.

Pravi brejk već u drugom gemu trećeg seta, a onda sigurnim servisom privodi duel kraju.

Filip će će u drugom kolu USO igrati sa Amerikancem Markosom Gironom koji je posle četvoročasovnog maratona nadigrao Australijanca Marka Polmensa sa 6:4, 6:7 (5), 3:6, 6:4, 6:2.

Be the first to comment on "FIĆA RAZBIO ŠVEĐANINA: Sjajni Krajinović u drugom kolu US Opena!"