PETARDA NA MARAKANI: Zvezda razbila TSC i pobegla Partizanu na +6!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su TSC 5:0 u šestom kolu Superlige Srbije.

zabranici Dejana Stankovića odigrali su dobru utakmicu, a briljirao je Aleksandar Katai.

Krilni napadač Crvene zvezde postigao je het-trik za poluvreme, čime je već posle 45 minuta rešio pitanje pobednika.

Katai je mrežu gostiju načeo u 20. minutu, na 2-0 povisio je u 28, a protivnika je dokrajčio u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Razvoj situacije mogao je da bude drugačiji u zavisnosti od odluke arbitra u 23. minutu.

Ričmond Boaći nije imao nameru da povredi golmana, te je išao na loptu, međutim zakasnio je i đonom ga je udario stomak.

Glavni arbitar pokazao mu je žuti karton, što je naišlo na negodovanje kod igrača TSC-a. Filipović je malo posle toga i napustio utakmicu jer od bolova nije mogao da nastavi.

Do kraja poluvremena crveno-beli su uspeli da postignu drugi, a potom i treći gol.

Zvezda je pored postignutih golova imala još šanse, pre svega Katai kada je u 45. minutu pogodio stativu. Pretio je i TSC, ali je Borjan bio odličan i nije dopustio protivniku da postigle gol u prvom periodu igre.

Drugo poluvreme otvoreno je u nešto sporijem ritmu, nismo gledali prilike kao u prvom periodu igre i to je odgovaralo domaćinu utakmice.

Aktuelni šampion Srbije u 60. minutu postigao je gol za 4-0. Vukanović je asistirao Gavriću, a ovaj je rutinski savladao golmana.

Samo deset minuta kasnije – petarda. Katai je dodao loptu do Ivanića, a ovaj je uz malo sreće prevario čuvara mreže TSC-a.

Do kraja meča mreže su mirovale i ekipa Dejana Stankovića zasluženo je došla do tri boda.

Be the first to comment on "PETARDA NA MARAKANI: Zvezda razbila TSC i pobegla Partizanu na +6!"