RFS

Partizanov rival u prvom kolu kvalifikacija za LE, letonski RFS, ubedljivo je savladao na gostovanju ekipu Jelgave sa 4:0.

Klub iz glavnog grada Letonije odigrao je savršenu utakmicu, koju je rešio već u prvom poluvremenu, posle kog je bilo 3:0.

Žužins je doneo prednost RFS-u u 26. minutu, a do kraja prvih 45 minuta strelci su bili Santana i Ikaunieks.

U drugom poluvremenu Partizanov rival spustio je tempo igre i postigao još jedan gol preko Nigerijca Ofora.

RFS je na ovoj utakmici igrao u formaciji 4-2-3-1.

Crno-beli jesu favoriti u duelu sa Letoncima, ali nikako ne smeju da se opuste, inače ih čeka veoma težak i neizvestan meč.

RFS se ovim trijumfom učvrstio na drugoj poziciji i trenutno ima 34 osvojena boda, pet manje od prvoplasirane Rige.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Be the first to comment on "CRNO-BELIMA NEĆE BITI LAKO: RFS deklasirao rivala u gostima i pokazao Partizanu da ne sme da ga potceni!"