ŠAMPION BEZ MILOSTI: Lagana trojka Zvezde na startu prvenstva

Zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Novi Pazar sa 3:0, u prvom kolu Linglong Superlige Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića rutinskim trijumfom započeli su pohod ka novoj, četvrtoj uzastopnoj tituli pvaka države.

Utakmica je praktično bila rešena već u 13. minutu, pošto su do tada bila postignuta dva pogotka.

Crveno-beli su krenuli jako od samog početka i do vođstva su stigli u 8. minutu.Novi-stari krilni napadač šampiona Srbije Aleksandar Katai je lepo probio po levoj strani, uposlio Srđana Spiridonovića, kome nije bilo teško da postigne gol na svom debiju.Bio je to njegov treći gol na isto toliko mečeva, ako računamo i nezvanične, prijateljske.

Samo nekoliko minuta kasnije, Portugalac Tomane je bio oboren sa leđa u kaznenom prostoru gostiju i sudija Bojan Nikolić je pokazao na belu tačkuSiguran realizator najstrože kazne bio je Mirko Ivanić.Nastavili su domaći sa napadima, imali izgledne i manje izglednje prilike, ali promene rezultata do pauze nije bilo.Na pauzi je u svlačionici ostao Aleksandar Katai, kojeg je zamenio Miloš Vulić.Upravo je Vulić imao najviše pokušaja u nastavku da savlada Drobnjaka, a u tome je u 81. minutu i uspeo.Sjajno je iz slobodnog udarca prebacio živi zid i pogodio mrežu Drobnjaka za konačnih 3:0.U narednom kolu, Crvena zvezda će dočekati Radnički iz Niša, dok će Novi Pazar ugostiti beogradski Partizan.

Be the first to comment on "ŠAMPION BEZ MILOSTI: Lagana trojka Zvezde na startu prvenstva"