natho partizan gol

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali Proleter u Humskoj sa 4:0 u generalnoj probi pred početak Linglong Superlige Srbije.

Generalna proba Partizana je uspela u potpunosti, pošto je u Humskoj savladan Proleter iz Novog Sada sa 4:0, uz sjajnu igru domaćina u drugih 45 minuta!

Strelci za crno-bele bili su Birbas Natho u 45. minutu iz slobodnjaka, Lazar Marković u 52, Sejduba Suma u 60. i Saša Zdjelar u 87. minutu meča Stručni štab tima iz Humske posebno treba da raduje sjajna igra Markovića, koji je dobio priliku sa klupe i “razmontirao” Novosađane.

Partizan u prvih 45 minuta, ako izuzmemo početno ispitivanje snaga, napadački orjentisan, više na polovini protivnika, ali bez konkretnog rešenja u napadu, pogotovo u poslednjoj trećini terena., gde su crno-beli imali nekoliko mogućnosti, ali su po pravilu birali pogrešna rešenja.

Kada se na sve to dodaju individualne greške, u svim linijama tima, a koje su gosti iz Novog Sada u nekoliko navrata propustili da kazne, čini se da će Savo Milošević morati da sačeka bar do utorka, do kada će ekipa odmarati, da bi od svojih pulena dobio ono što želi.

Međutim, od 45. minuta i majstorije Natha iz slobodnog udarca, sve je bilo lakše.

Filip Stevanović je bio oboren, a Izraelac je na sjajan način pogodio mrežu rivala.

U drugom poluvremenu sve je bilo drugačije, a „ton“ igri Partizana davao je Lazar Marković.

Ušao je sa klupe i uneo ono što se od njega očekivalo još prošlog leta kada je pojačao tim.

Brzinom je razorio ekipu Proletera, a i sam se upisao u strelce u 52. minutu.

Osam minuta kasnije je asistirao Sejdubi Sumi, a konačnih 4:0 postavio je Saša Zdjelar u 86. minutu.

SASTAVI:

Partizan: Popović, Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Natho, Stefanović, Suma, Asano, Sadik;
Klupa: Brežančić, Banjak, Lutovac, Šćekić, Marković, Matić, Čolić, Stojković, Knežević, Smiljanić, Štulić, Arambašić, Jović, Stanojlović, Ivanović;

Proleter: Petrić, Janković, Kovačević, Andrejević, Pinto, Jovanović, Pejić, Bacanović, Živojinović, Vesić, Mirosavljev;
Klupa: Elesin, Joković, Kojić, Ilić, Milošević, Milenković, Papović, Đurić, Vojkić, Berić, Radenović.

Be the first to comment on "SJAJNA UVERTIRA PRED SUPERLIGU: Majstor Natho, razigrani Marković, ubedljivi Partizan!"