Zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Napretka iz Kruševca sa 2:1 u prijateljskom meču odigranom na stadionu „Rajko Mitić“.

Golove za aktuelnog srpskog šampiona postigli su Mirko Ivanić i novajlija u crveno-belom dresu Srđan Spiridonović! Nakon furioznog početka ekipe Dejana Stankovića i vođstva od 2:0 nakon svega 24 minuta igre, umor kao i naporne pripreme učinile su svoje, te je Zvezda spustila tempo igre u nastavku duela.

Počasni gol za goste iz Kruševca bio je delo Dina Šarca u finišu duela. Tokom prvog poluvremena igru je naspustio stameni defanzivac Zvezde Nemanja Milunović. On je hramljući napustio teren „Marakane“!

Generalnu probu pred početak novog šampionata Crvena zvezda će imati protiv Borca iz Banja Luke!

Be the first to comment on "DVA BRZA GOLA DOVOLJNA ZA POBEDU ZVEZDE: Prvenac Spiridonovića i povreda koja brine Stankovića!"