NAJTEŽI TEST PROŠAO: Stranci pogađali, Partizan pobedio!

partizan

Fudbaleri Partizana upisali su pobedu u prijateljskom meču protiv Zlatibora. Crno-beli su slavili sa 2:1.

Strelci za crno-bele bili su Umar Sadik u 31. i Takuma Asano u 53 minutu, a jedini gol za Zlatibor dao je Adama u 48. minutu.

Partzan je izašao na teren u sledećem sastavu: Popović – Lutovac, Miletić, Vitas, Urošević – Zdjelar, Natho – Čolić, Suma, Asano – Sadik.

Partizan je u 29. minutu pogodio stativu, tačnije, učinio je to Bibars Natho udarcem sa distance.

Dva minuta kasnije crno-beli stižu do prednosti. Umar Sadik je pocepao mrežu rezantnim udarcem, pa je Partizan poveo sa 1:0.

Posle tri minuta igre u nastavku stiglo je izjednačenje, a doneo ga je Adama. Partizan je brzo uzvratio, već u 53. minutu. Takuma Asano je pobegao po krilu i precizno završio napad Partizana za 2:1.

U poslednjih pola sata videli smo tek poneki pokušaj sa distance, ali promene rezultata više nije bilo.

Trener Partizana Savo Milošević pre nekoliko dana je istakao da ga nerviraju pripremne utakmice, jer mu ne donose gotovo ništa.

Nervozu je ispoljio i ovog puta, tako što je uputio oštre kritike prema glavnom sudiji Milošu Vitiću.

Ušao je na teren, a saradnici su utrčali za njim da bi ga smirili. Zbog toga je Milošević dobio žuti karton.

Be the first to comment on "NAJTEŽI TEST PROŠAO: Stranci pogađali, Partizan pobedio!"