SVE SAMO NE FUDBAL: Tuča fudbalera u Novom Sadu

Fudbaleri Vojvodine pobedili su kombinovani tim Partizana 1:0 (1:0) u utakmici poslednjeg 30. kola Linglong Superlige Srbije.

Meč na stadionu „Karađorđe“ odlučen je u 14. minutu kada je iz penala pogodio Nemanja Čović.

Svemu je prethodnio „sporan“ prekršaj Lazara Markovića nad Miljanom Vukadinovićem kada je sudija Miloš Đorđić pokazao na belu tačku.

Bilo kako bilo, ostaće upisan trijumf Vojvodini pet dana pre novog duela dva tima – mnogo važnijeg u finalu Kupa Srbije koji će pored trofeja odlučiti i ko će kasnije krenuti narednu sezonu u Evropi.

Malo toga smo videli na terenu u Novom Sadu, osim možda tri šanse u prvom poluvremenu Partizana kada se mladi golman Nikola Simić istakao posle udaraca Đorđa Ivanovića i Bojana Matića.

Bilo je primećeno mnogo nervoze na terenu, čak devet žutih kartona (pet Partizanu) i verovatno još žešći meč možemo da očekujemo naredne srede u Nišu.

Partizan je sezonu završio na drugom mestu, odmah ispred Vojvodine…

Ali kraj utakmice je doneo tuču između igrača.

Fudbaleri Vojvodine i Partizana potukli su se po završetku utakmice u Novom Sadu.

Nervoza tokom svih 90 prerasla je u fizički sukob iz koje je najteže prošao štoper Partizana Igor Vujačić.

U opštem guranju i gužvi dobio je udarac pesnicom u glavu od jednog igrača Vojvodine.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete uciniti klikom na neku od reklama. Vas ništa ne košta, a nama mnogo znači!

Be the first to comment on "SVE SAMO NE FUDBAL: Tuča fudbalera u Novom Sadu"