POBEĐUJU BEZ STAJANJA: Odbojkaši Partizana upisali šesti trijumf u nizu!

Odbojkaši Partizana
Odbojka Partizan

Odbojkaši Partizana savladali su na gostovanju Novi Pazar sa 3:1 u setovima (25:23, 25:16, 17:25, 25:22), u utakmici 15. kola Superlige.

Crno-beli su tako stigli do šestog uzastopnog trijumfa u prvenstvu.

Partizan su do novog uspehapredvodili su Marko Nikolić sa 19 i Lazar Koprivica sa 16 poena, dok je Nemanja Radović dodao 12 poena.

Najefikasniji kod Pazaraca, koji su ispustili vođstvo od 21:18 u četvrtom setu, bio je Alen Didović sa 20 poena, a najbolje ga je pratio Benjamin Daca sa 13 uspešnih akcija.

Domaćin je od početka drugog seta igrao bez povređenog korektora Davida Saba, koji je napustio teren zbog povrede lista desne noge.Meč u dvorani Pendik pratilo je oko 350 gledalaca, a trajao je sat i 37 minuta.

Partizan je trenutno trećeplasiran, dok je Novi Pazar na osmoj poziciji.

Be the first to comment on "POBEĐUJU BEZ STAJANJA: Odbojkaši Partizana upisali šesti trijumf u nizu!"