NATHO JE MAJSTOR: Izraelac dirigovao, Partizan smoždio Spartak!

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali Spartak 4:0 u meču 13. kola Linglong Superlige Srbije.

Crno-beli su meč rešili „rafalom“ u prvom poluvremenu, u režiji sjajnog Bibrasa Natha.

Izraelac je posle propuštenih zicera Umara Sadika doneo prednost Partizanu u 17. minutu, a potom asistirao Nigerijcu sa 2:0 u 39.

Četiri minuta pre kraja poluvremena Natho sjajnom loptom stvara još jednu stopostotnu šansu svom timu, a Sadik nesebično proigrava Sejdubu Sumu za 3:0.

U nastavku meča crno-beli su usporili ritam igre, vrebali šansu iz kontranapada, da bi 13. minuta pre kraja preko rezerviste Pavlovića izborili jedanaesterac.

Siguran egzekutor sa bele tačke bio je drugi rezervista Đorđe Ivanović za konačnih 4:0.

Partizan je imao još nekoliko sjajnih gol prilika, skoro „nemoguće“ su promašivali Sadik, Asano i Ivanović.

Spartak je odigrao vrlo otvoreno u Humskoj i često pretio domaćinu, a najbolju šansu je u završnici imao Baić, čiji je šut ispred gol-linije zaustavio Urošević.

Partizan je pobedio posle dva uzastopna poraza u Superligi, a tri u svim takmičenjima, dok je Spartak doživeo treći poraz u poslednja četiri kola.

Već u sredu crno-beli gostuju gradskom rivalu Čukaričkom, dok Spartak dočekuje Mačvu.

Be the first to comment on "NATHO JE MAJSTOR: Izraelac dirigovao, Partizan smoždio Spartak!"