Tanjug/AP

Sjajno popodne priredili su nam klubovi iz Serije A. Golovi, preokreti i dobar fudbal, sve to smo imali na terenima širom Italije. Trijumfe su upisali Bolonja, Kaljari i Spal.

Najuzbudljiviji meč viđen je u Breši, gde je Bolonja Siniše Mihajlovića posle velikog preokreta slavila sa 4:3.

Izgledalo je da će domaćin lako do pobede, pošto je Donaruma golovima u 10. i 19. minutu doneo sigurnu prednost Breši.

Bani je smanjio na 2:1 u 36. minutu, ali je Ćistana pogodio za ponovno uvećanje vođstva breše – 3:1.

Drugo poluvreme bilo je ključno za goste. Palasio bio precizan u 56. minutu, posle asistencije Orsolinija, a samo četiri minuta kasnije Densvil je doneo izjednačenje Bolonji 3:3.

Meč je praktično bio rešen još u 48. minutu, kada je Desena zaradio drugi žuti karton, pa je domaći sastav nastavio sa igračem manje.

Za slavlje gostiju i konačnih 4:3 precizan je bio Orsolini u 80. minutu.

Srpski trener Siniša Mihajlović nije vodio ekipu sa klupe, ali su iz kluba naglasili da je ova pobeda posvećena njemu, kao i da je tim igrao kao da je on na stadionu.

Bolonja je druga sa sedam bodova. Breša je na 13. mestu sa tri boda.

Be the first to comment on "SPEKTAKL: Mihajlović nije bio na klupi, ali je Bolonja stigla do neverovatne pobede u njegovu čast (FOTO)"