KARIOKE NA KOLENIMA: Sjajna Srbija nanela prvi poraz moćnim Brazilcima!

Odbojkaši Srbije savladali su Brazil u Ligi nacija 3:2 i portugalskom Gondomaru i tako naneli prvi poraz Brazilcima koji su igrali u najjačem sastavu. Po setovima je bilo 17:25, 25:22, 17:25, 25:20 i 15:12.

U prvom setu je Brazil bio veoma ubedljiv i od početka do kraja je kontrolisao situaciju na terenu. Brazilci su prvi deo igre dobili 25:12. U narednom setu je Srbija uspela da uzvrati salvivši 25:22 za 27 minuta. Brazil je ponovo poveo osvojivši treći set rezultatom 25:17, a Srbija je bila znatno bolja u narednom delu igre i slavila je 25:20.

U taj-brejku je Srbija bolje počela i imala je prednost od dva poena razlike na promeni strana. Bilo je 8:6 ali su Brazilci tada dobro servirali i vratili se u egal. Tako je bilo sve do momenta kada je posle jednog lošeg prijema dobru reakciju na mreži imao Okolić pa je bilo 13:12 na servis Srbije.

Još jednom se ponovio loš prijem Brazilaca pa je prelaz napravio dizač Bruno te je Srbija došla do dve meč lopte.

Najbolji u pobedi Srbije bio je Lazar Ćirović sa 12 poena, a Petar Krsmanović dodao je 11. Kod Selesaa istakao se Rikardo
Lukareli koji je upisao 20 poena, dok je naturalizovani Kubanac Joandi Leal upisao 15.

Be the first to comment on "KARIOKE NA KOLENIMA: Sjajna Srbija nanela prvi poraz moćnim Brazilcima!"