SA POLA SNAGE: Partizan ubedljivo slavio u Pančevu!

Košarkaši Partizana su zabeležili i sedmu pobedu u ovosezonskom izdanju košarkaške Superlige Srbije.

Ekipa trenera Andree Trinkijerija je slavila na gostovanju Tamišu u Pančevu rezultatom 88:62 i ostala na čelu tabele Grupe B, sa maksimalnim rezultatom.

Duel ovih timova je zaličio na prethodni koji je odigran u Beogradu, a sve zbog sjajne šuterske forme ekipe Tamiša, koja je odmah na početku meča stavila do znanja protivniku da ima nameru da ubaci sve što može iza linije za tri poena.

Partizan se mučio sa ritmom koji je nametnuo Tamiš, ali je uspevao da dođe do prednosti, ali je stvari “na nulu“ uoči početka druge deonice vratio Ivan Smiljanić, trojkom u poslednjoj sekundi uvodne četvrtine.

Odbrana Partizana je dozvolila Tamišu da postigne čak 28 poena u prvom kvartalu.

U nastavku su ekipe igrale u serijama, ali je do velikog odmora gostujući tim stekao sedam poena prednost.

Time su gosti napravili sebi dobar temelj za drugo poluvreme, u kom su veoma brzo stigli do dvocifrenog vođstva koje je bilo prevelik zalogaj za sastav Tamiša.

Be the first to comment on "SA POLA SNAGE: Partizan ubedljivo slavio u Pančevu!"