CRNO-BELA RAPSODIJA: Partizan demolirao Megu, sjajan debi Pušice!

Košarkaši Partizana ubedljivo su savladali Megu rezultatom 102:67 u okviru prvog kola grupne faze Superlige Srbije.

Trinkijeri je imao priliku da podeli minutažu svim igračima i niko nije igrao manje od 5 minuta. Međutim, meč je u potpunosti obeležio debitant u crno-belom dresu, Vasilije Pušica, koji je odigrao meč bez greške.

Partizan je u poslednjoj četvrtini stigao do maksimalnih +32 i na kraju se sve svelo na rutinsko odrađivanje posla. Čak 15 trojki postigao je domaći tim na utakmici i neverovatnih 37 poena u poslednjoj četvrtini.

U domaćoj ekipi najefikasniji je bio Vasilije Pušica sa 22 poena (4/5 za tri) i po 4 asistencije i skoka. Rade Zagorac odigrao je sjajnu partiju i upisao 14 poena, 9 skokova i 6 asistencija, dok je Ognjen Jaramaz dodao 13 poena.

Sa druge strane odličan meč odigrao je Miloš Koprivica koji je ubacio 16 poena, dok je Dalibor Ilić dodao 15 poena. Po 12 poena postigli su Stefan Fundić i Luka Ašćerić.

Partizan u narednom kolu gostuje Tamišu, dok ekipa Mege u Sremskoj Mitrovici dočekuje Novi Pazar.

Be the first to comment on "CRNO-BELA RAPSODIJA: Partizan demolirao Megu, sjajan debi Pušice!"