Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su bez pobednika 1:1, u 24. kolu Superlige Srbije.

Ovaj rezultat više odgovora crveno-belima koji i dalje imaju 15 bodova više u odnosu na najljućeg rivala.

Gosti iz Humske prvi su došli do zvaničnog gola. Kažemo „zvaničnog“ jer je šampionu Srbije u 23. minutu poništen gol.

Ben je postigao pogodak, međutim arbitri su ga poništili. Na usporenom snimku čini se da su sudije pogrešile i da je Zvezda oštećena.

Bilo kako bilo, utakmica je nastavljena, a Partizan je u 37. minutu došao do prednosti. Odbrana domaćina loše je reagovala, Borjan je loptom napucao Nikolića, koji je postigao gol. Do kraja poluvremena nije bilo promene na semaforu.

Na startu drugog perioda igre trener Vladan Milojević napravio je ključnu izmenu – Milan Pavkov zamenio je Veljka Simića.

Nisu crveno-beli igrali ništa bolje nego u prvih 45 minuta, međutim uspeli su da dođu do izjednačenja. Naizgled bezopasnu situaciju Pavkov je pretvorio u gol.

Ben je dodao loptu do napadača Zvezde, koji iz ugla i teške pozicije, šutem od stativu savladao Stojkovića.

Do kraja meča videli smo veliku nervoza na obe strane. U 88. minutu sprečena je tuča fudbalera, ali ono najvažnije se nije desilo. Mreže su mirovale i na kraju su, drugi put ove sezone, crveno i crno-beli podelili bodove.

Be the first to comment on "„HRKLJUŠ“ NA RAJKU: Pavkov majstrorijom anulirao Nikolićev gol, Zvezda i Partizan podelili bodove!"