CRNO-BELI MINIMALAC: Gomeš doneo Partizanu pobedu nad Zemunom!

Fudbaleri Partizana savladali su Zemun 1:0 (1:0) u Humskoj 1, u meču 19. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su slavili pogotkom Rikarda Gomeša koji je uhvatio sjajan volej sredinom prvog poluvremena.

Partizan je odigrao sjajno prvo poluvreme, u potpunosti kontrolisao ritam meča i često pretio golu Zemuna.

Upravo je Gomeš uglavom bio u gol šansama, ali je golman gostiju Milošević sjajno branio. Međutim, u 27. minutu nije imao šanse nakon preciznog udarca Gomeša posle centaršuta Miletića sa desne strane.

U drugom poluvremenu je usledila monotonija, putpuno dezidejna igra i dosadan fudbal gde su i navijači jedva čekali da se završi meč ove hladne decembarske večeri.

Partizan je ostao treći u Superligi, zaostaje četiri boda za Radničkim, a 13 za liderom prvenstva Crvenom zvezdom. Zemun deli pretposlednju poziciju sa Radom.

Be the first to comment on "CRNO-BELI MINIMALAC: Gomeš doneo Partizanu pobedu nad Zemunom!"