SRBI U NBA: Bobi ponovo dominirao, Teodosić sve bolji!

Los Anđeles Klipersi ostvarili su peti trijumf u novoj sezoni NBA lige u utakmici u kojoj je ponovo sjajno svoju minutažu iskoristio Boban Marjanović.

Klipersi su deklasirali Orlando Medžik rezultatom 120:95, a Marjanović je ponovo zabeležio dabl-dabl.

Bobi je prvi put u sezoni bio u startnoj petorci i za 22 minuta na parketu postigao 10 poena (4-7 iz igre, 2-6 penali), uz 11 skokova i dve asistencije.

Ekipa Doka Riversa je pitanje pobednika rešila u prvoj četvrtini koju je rešila u svoju korist sa 35:22 i od tada trijumf nije dolazio u pitanje.

Miloš Teodosić se trgnuo i pružio mnogo kvalitetniju partiju nego u prethodnim utakmicama – na terenu je proveo 17 minuta i za to vreme upisao 6 poena (2-3 iz igre), 4 skoka i 3 asistencije.

Najefikasniji kod Klipersa bio je Lu Vilijams sa 28 poena, dok je na drugoj strani dominirao Nikola Vučević sa 22 poena, 11 skokova, po tri asistencije i blokade.

Tim iz grada anđela sada zauzima sedmo mesto na Zapadu sa skorom 5-4, dok je Orlando 12. na Istoku sa dve pobede i šest poraza.

Komentari na "SRBI U NBA: Bobi ponovo dominirao, Teodosić sve bolji!"