SERIJA A: Napoli iskalio bes nad Torinom posle remija sa Crvenom zvezdom!

Fudbaleri Napolija pobedili su danas u gostima Torino sa 3:1 u utakmici petog kola italijanske Serije A.

Rival Crvene zvezde u Ligi šampiona od samog početka imao je incijativu, a do prednosti došao je već u četvrtom minutu golom Lorenca Insinjea.

Ekipa Karla Ančelotija u 20. minutu povisila je na 2:0, a strelac je na asistenciju Drisa Mertensa bio Simone Verdi.

Torino je golom Andree Belotija u 51. minutu iz jedanaesterca smanjo zaostatak, ali je Napoli preko Insinjea u 59. praktično rešio pitanje pobednika i došao do četvrtog trijumfa u šampionatu.

Srpski internacionalac Nikola Maksimović od 74. minuta igrao je u ekipi Napolija, dok je Saša Lukić ceo meč proveo na klupi „bikova“.

BETA

Be the first to comment on "SERIJA A: Napoli iskalio bes nad Torinom posle remija sa Crvenom zvezdom!"