Na utakmici između Šturma iz Graca i AEK Larnake desio se veliki incident kada je u 78 minutu linijski sudija pogođen flašom u glavu.

Tom prilikom pomoćnom arbitru je razbijena glava. Sudiji je dosta krvarila glava, a kriv je jedan navijač koji je sa tribinama bacio flašu i tačno ga pogodio u slepoočnicu.

Utakmica je tada bila prekinuta, jer je glavni arbitar Mohamed Al-Hakimi poslao igrače u svlačionicu smatravši da nije bezbedno za igru.

Brzo mu je ukazana pomoć, glava mu je zavijena, a Šturm će zbog ovog ispada biti žestoko sankcionisan od UEFA.

U trenutku prekida gosti su u Gracu vodili 2:0, a nakon 20-ak minuta pauze, meč je nastavljen, a promene rezultata do kraja nije bilo.

Iz austrijskog kluba su posle meča reagovali saopštenjem i izvinili fudbalskoj javosti.

Novosti

Be the first to comment on "JEZIVE SCENE U GRACU: Sudija pogođen flašom u glavu, krv šikljala na sve strane! (VIDEO)"