DUCI BEZ ŠANSE: Federer ubedljiv protiv Lajovića na startu Vimbldona!

Rodžer Federer je veoma lako savladao srpskog tenisera Dušana Lajovića sa 3:0 u setovima u prvom kolu Vimbldona 2018. godine.

Federer je u ovom meču pokazao ’šta je i koje’ i Lajoviću nije prepustio ni promil šansi da mu pripreti oduzimanjem seta, a kamoli meča.

Švajcarski teniser je pogotovo nemilosrdan bio prilikom svojih servis gemova, jer mu Dušan nije ni jedanput došao ni do izjednačenja, a samo jednom osvojio dva poena prilikom riterna.

Maestralno je igrao aktuelni šampion Vimbldona. Bio je elegantan, precizan i brzog razmišljanja, pa srpskog teniseru nije ostavljao ni trunku vremena za razmišljanje, a meč je završen za samo jedan čas i 19 minuta (6:1, 6:3, 6:4).

Federer se u drugom kolu sastaje sa objektivno lošijim igračem od Lajovića, a to će biti ili Lukas Lacko iz Slovačke ili Bendžamin Bonzi iz Francuske.

Uživo tekstualni prenos mogli ste pratiti na našem sajtu.

Be the first to comment on "DUCI BEZ ŠANSE: Federer ubedljiv protiv Lajovića na startu Vimbldona!"