LAKO I UBEDLjIVO: Zvezda deklasirala Vršac za plasman u polufinale!

Ekipa Crvene zvezde plasirala se u polufinale Superlige Srbije, pošto je sa 2-0 u seriji pobedila Vršac.

Izabranici Milenka Topića slavili su u drugom meču sa ubedljivih 109:82 i tako nastavili pohod ka odbrani titule.

Aktuelni šampion Srbije u meču za finale igraće protiv bolje ekipe iz duela Partizan – Mega Bemaks, gde crno-beli vode sa 1-0 u seriji.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Alen Omić sa 21 poenom, osam skokova i četiri asistencije (indeks 34), za samo 22 minuta igre.

Bolji kod ostalih kod domaćih bio je Stefan Đorđević sa 15 poena, dok su Momirov i Pašajlić postigli 14.

Zvezda je furiozno krenula utakmicu i već posle nekoliko minuta igre razlika je bila dvocifrena. Do kraja deonice prednost je išla i do +21, međutim serijom u poslednjem minutu Vršac je smanjio na -14, 33:19.

U drugoj četvrtini domaći igrači dobro su se držali, ali im se igra u drugih pet minuta deonice raspala i crveno-beli to su iskoristili. Posle 20 minuta ekipa Milenka Topića vodila je sa velikih 61:40.

Tokom treće i četvrte deonice nismo videli ništa novo na terenu – Zvezda je dominirala i na kraju je zasluženo došla do ubedljive pobede nad Vršcem.

Be the first to comment on "LAKO I UBEDLjIVO: Zvezda deklasirala Vršac za plasman u polufinale!"