PARNI VALjAK BEZ MILOSTI: Partizan brutalno pregazio Vršac!

Košarkaši Partizana pobedili su Vršac sa 108:59, u devetom kolu Superlige Srbije.

Izabranici Nenada Čanka od starta meča krenuli su da igraju veoma angažovano na oba kraja terena i pitanje pobednika nijednom se nije dovodilo u pitanje.

Crno-beli su nastavili borbu za prvo mesto i osmom pobedom izjednačili su na tabeli sa FMP, koji je prvi zbog boljeg međusobnog duela.

Partizan u poslednjem kolu gostuje Metalcu u Valjevu, dok Vršac igra sa ekipom iz Železnika.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Vanja Marinković sa 16 poena, Gos je ubacio 15, dok su dvocifreni još bili Brajma (14), Gagić (12) i Andrić (11).

Bolji od ostalih kod domaćina bio je centar Stefan Đorđević sa 20 poena.

Vilijams-Gos i Bandža Si bili su veoma raspoloženi i već posle dva minuta igre partizan je vodio 9:2. Do kraja četvrtine prednost crno-belih iznosila je +11, 25:14.

Crno-beli su nastavila sa dobrom odbranom i u drugoj četvrtini. Iz dobre defanzive dolazili su do dosta laganih poena, pa zato i ne čudi što su na poluvremenu imali +17, 46:29.

Tokom treće četvrtine sve je bilo rešeno, pošto je Partizan ovaj period igre dobio sa 30:12, a prednost je redovno iznosila i preko 30 poena. Partizan je na kraju došao i do +50, 106:56, a konačan rezultat je 108:59.

Be the first to comment on "PARNI VALjAK BEZ MILOSTI: Partizan brutalno pregazio Vršac!"