PUCALI SAMI SEBI U NOGE: Inter se šokantnim porazom oprostio od Lige šampiona!

Fudbaleri Intera poraženi su od Sasuola pred domaćom publikom sa 2:1, u 37. kolu Serije A.

Izabranici Lučana Spaletija ovim neuspehom gotovo da su ostali bez šanse za Ligu šampiona, pošto imaju dva boda manje od Lacija i utakmicu više.

„Nerazuri“ moraju da se nadaju kiksu „nebesko plavih“, koji u nedelju gostuju Krotoneu.

Nije dobro krenulo za Inter, pošto su gosti do prednosti došli već u 25. minutu kada je Mateo Politano savladao Samira Handanoviča. Daleko od toga da Inter nije imao šanse u prvih 45 minuta, pošto su imali tri sjajne prilike.

Prvo je Perišić u 31. minutu sjajno šutirao, ali je njegov pokušaj odbranio Konsilji, a potom je 11 minuta kasnije gol poništen Mauru Ikardiju. Argentinac je imao priliku i četiri minuta kasnije, ali je golman Sasuola opet bio na mestu.

Sasuolo je u 72. minutu povisio preko Domeniak Berardija, koji je sjajnim udarcem desnom nogom savladao golmana iz Slovenije. Pokušao je Inter da se vrati preko Rafinje u 80. minutu, ali to je bilo sve od njih.

Inter u poslednjem kolu gostuje upravo Laciju, dok Sasuolo dočekuje Romu.

Be the first to comment on "PUCALI SAMI SEBI U NOGE: Inter se šokantnim porazom oprostio od Lige šampiona!"