Fudbaleri Fulama upisali su važnu pobedu u borbi za direktan plasman u Premijer ligu.

Ekipa Slaviše Jokanovića posle preokreta je savladala poslednjeplasirani Sanderlend sa 2:1. Junak domaćeg tima ponovo je bio neverovatni srpski napadač Aleksandar Mitrović. On je u 76. minutu glavom postigao pobedosni pogodak vredan tri velika boda.

Sanderlend koji je ispao još u prošlom kolu je bio bolji rival na početku utakmice. Gosti su imali nekoliko opasnih napada dok nisu poveli preko Asora u 28. minutu.

Fulam je zaigrao nešto bolje tek posle primljenog gola. Imao je tim Slaviše Jokanovića nekoliko dobrih šansi, ali se na izjednačenje čekalo do 45. minuta kada je Pjazon pogodio za 1:1 posle sjajnog prodora rezerviste Kamare.

U drugom poluvremenu Fulam je bio mnogo bolji rival. Opsedali su gol Sanderlenda, ređali, ali i promašivali šanse. Kerni je propustio nekoliko, a neprecizni su bili i Kamara i Pjazon. A, onda je na scenu stupio do tada nevidljivi Aleksandar Mitrović. Johansen je sjajno izveo prekid sa desne strane, a srpski napadač je glavom savladao golmana Stila. Na snimku se čini da je Mitrogol bio u ofsajdu, ali sudije nisu ništa dosudile, pa je Fulam poveo sa 2:1. To je bio Mitrovićev 12 gol po dolasku u londonski klub.

Do kraja utakmice Jokanovićev tim znalački je sačuvao prednost i stigao do druge pozicije u Čempionšipu. Fulam sada ima 88 bodova, dva više od Kardifa uz utakmicu viška.

U poslednjem kolu Fulam gostuje Birmingemu.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete učiniti klikom na neku od reklama. Vas ništa ne košta, a nama mnogo znači!

Be the first to comment on "NE MOŽE MU NIKO NIŠTA: Strašni Mitrović srušio Sanderlend i odveo Fulam na drugu poziciju! (VIDEO)"