SRBI HARAJU ITALIJOM: SMS i Ljajić strelci u 34. kolu Serije A!

Fudbaleri Lacija pobedili su Sampdoriju sa 4:0 u meču 34. kola italijanske Serije A.

U strelce se za nebesko-plave upisao i srpski vezista Sergej Milinković-Savić koji je doveo Lacio u vođstvo.

Radu je dobro centrirao u 32. minutu, Milinković-Savić je bio ispred svog čuvara i samo se poklonio i glavom matirao Vivijana za 1:0.

Uzdrmana Sampa je primila još jedan gol do poluvremena kada je De Vrij pogodio glavom posle kornera.

Lacio meč rešava i definitivno u poslednjih pet minuta utakmice kada se Sergej upisao i u asistente. Prošao je po desnom krilu, i pored dva igrača poslao oštru loptu u peterac gde ju je dočekao Čiro Imobile za 3:0 u 85. minutu.

Nakon toga Nani dobro ubacuje loptu, a Imobile izlazi sam ispred Vivijana u 88. minutu i postavlja konačan rezultat.

Lacio je četvrti sa 67 bodova, dok je Sampdorija osma sa 51.

Za razliku od Sergeja, Adem Ljajić se nije radovao pobedi Torina nad Atalantom iako je golom srpskog reprezentativca Torino uspeo da izjednači u 56. minutu.

Atalanta je povela pogotkom Frojlera u 53. minutu, a Ljajić je tri minuta kasnije sa petnaestak metara samo produžio po zemlji loptu koju mu je poslao Edera za 1:1.

Dekoncentracija u odbrani „Bikova“ koštala ih je bodova u 64. minutu kada je Gosens bio precizan posle gužve u kaznenom prostoru za 2:1.

Torino je sada deseti sa 47 bodova, a Atalanta je šesta sa 55.

U ostalim mečevima dana Krotone je bio bolji od Udinezea 2:1, Inter je istim rezultatom pobedio Kjevo, a Kaljari i Bolonja su igrali bez golova.

Be the first to comment on "SRBI HARAJU ITALIJOM: SMS i Ljajić strelci u 34. kolu Serije A!"