Neverovatna utakmica odigrana je u japanskoj Džej ligi.

Jokohama Marinersi (tim Uga Vijeire) podelili su bodove sa Šonanom (tim Alena Stevanovića). Krajnji rezultat bio je 4:4, a od osam postignutih golova čak pet su dali bivši fudbaleri Crvene zvezde i Partizana.

Neverovatni Ugo Vijeira upisao je het-trik za samo 17. minuta (u razmaku od 27. do 44.). Sa druge strane Alen Stevanović postigao je dva gola za gostujuću ekipu (41. i 46. minut).

Ovo podseća na večiti derbi iz avgusta 2015. godine, tada je Portugalac dva puta bio strelac, a Stevanović jednom.

U prvom poluvremenu viđeno je čak sedam golova, a Šonon je vodio sa 4:3. Drugo poluvreme nije bilo zanimljivo kao prvo, jedino je Jokohama uspela preko Miloša Degeneka da stigne do izjednačenja i boda.

Ugo Vijeira trenutno je najbolji strelac lige sa sedam postignutih golova, dok su Stevanoviću ovo bili prvi golovi u ovoj sezoni.

Be the first to comment on "VEČITI DERBI U JAPANU: Het-trik Uga Vijeire za 17 minuta i dva komada Alena Stevanovića!"