NIKO NE MOŽE DA IH ZAUSTAVI: Fulam razbio Milvol, Mitrović ponovo strelac!

Fudbaleri Fulama upisali su važnu pobedu na gostovanju Milvolu.

Ekipa Slaviše Jokanovića slavila je sa 3:0 i tako ostala u trci za direktan plasman u Premijer ligu.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović je u završetku utakmice postigao svoj 11. gol od dolaska u Jokanovićev tim. On je lepim i preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao nemoćnog golmana domaćeg tima.

Pored njega strelci su bili Sesenjon i Mekdonald, obojica su pogodili u drugom poluvremenu.

Jokanovićev tim je odigrao neverovatno drugo poluvreme u kom je postigao sva tri gola i zasluženo je stigao do važne pobede.

Milvol je bio u neverovatnoj formi od 17 mečeva bez poraza u Čempionšipu, ali su naleteli na moćni Fulam koji je ovim trijumfom seriju nepobedivosti povećao na neverovatne 22 utakmice.

Fulam je trenutno drugi sa 85 bodova, ali ima dve utakmice i dva boda više od trećeplasiranog Kardifa. Milvolu predstoji žestoka borba za plasman u plej-of, osvojili su 69 bodova i nalaze se na šestom mestu.

Be the first to comment on "NIKO NE MOŽE DA IH ZAUSTAVI: Fulam razbio Milvol, Mitrović ponovo strelac!"