Frankfurt's Serbian forward Luka Jovic celebrates after scoring the first goal during the German first division Bundesliga football match between FC Schalke 04 and Eintracht Frankfurt on December 16, 2017 in Frankfurt am Main, western Germany. / AFP PHOTO / Daniel ROLAND / RESTRICTIONS: DURING MATCH TIME: DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE TO 15 PICTURES PER MATCH AND FORBID IMAGE SEQUENCES TO SIMULATE VIDEO. == RESTRICTED TO EDITORIAL USE == FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050 (Photo credit should read DANIEL ROLAND/AFP/Getty Images)

Ajntraht iz Frankfurta slavi Luku Jovića!

Srpski fudbaler je sjajnim golom u 75. minutu doneo ekipi Nika Kovača plasman u finale nemačkog Kupa.S

Ajntraht je u polufinalu savladao ‘Rudare’ minimalnim rezultatom (1:0), a strelac jedinog gola bio je nekadašnji napadač Crvene zvezde, kada je iskoristio asistenciju De Guzmana.

Jović je neverovatno reagovao na ubacivanje iz ugla i akrobatskim udarcem petom poslao loptu u suprotnu malu mrežu.

Šalke se ispromašivao u Gelzenkirhenu, a u tome je prednjačio Gvido Burgštaler. Napadač domaćih je propustio nekoliko velikih prilika u oba poluvremena, da bi na kraju stigla kazna Luke Jović.

Gosti su  poslednjih desetak minuta proveli sa igračem manje, jer je zbog oštrog starta Želson Fernandes dobio crveni karton.

Farman je u 90. minutu spasao Šalke od sigurnog poraza, da bi četiri minuta kasnije sudija Robert Hartman poništio gol Franka Di Santa i Ajntraht je stigao do svog sedmog finala ‘Pokala’.

Ima četiri trofeja, a za peti će se boriti sa minhenskim Bajernom koji je sa 6:2 demolirao Bajer Leverkuzen.

Finale je na programu 27. maja.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete učiniti klikom na neku od reklama. Vas ništa ne košta, a nama mnogo znači!

Be the first to comment on "SRPSKI FALKAO REŠETA U NEMAČKOJ: Luka Jović magičnim golom odveo Ajntraht u finale Kupa! (VIDEO)"