BLAUGRANA BEZ SREĆE: Aspas u 82. minutu oteo pobedu Barseloni!

Fudbaleri Selte i Barselone odigrali su večeras nerešeno 2:2 u utakmici 33. kola španske Primere.

Osman Dembele je doveo Barselonu u vođstvo u 36. minutu, ali je Džoni Kastro u poslednjem minutu prvog poluvremena doneo izjednačenje domaćoj Selti.

Katalonska ekipa je do nove prednosti stigla u 64. minutu pogotkom Paka Alkasera, ali je sedam minuta kasnije ostala sa igračem manje na terenu pošto je Roberto zaradio direktni crveni karton.

Selta je iskoristila brojčanu prednost na terenu i stigla je do izjednačenja, ali će se dosta govoriti o tom golu u 82. minutu pošto je Jago Aspas rukom poslao loptu u mrežu.

Barselona je prva na tabeli sa 83 boda, ima 12 bodova i utakmicu više od drugoplasiranog Atletiko Madrida, dok je Selta deveta sa 44.

Fudbaleri Deportiva i Sevilje odigrali su nerešeno 0:0.

Sevilja je imala više loptu u svom posedu i dosta udaraca ka golu protivnika, ali nije uspela da prekine seriju loših rezultata u Primeri i približi se mestu koje vodi u Ligu Evropa.

Fudbaleri Sevilje su vezali i šestu utakmicu bez trijumfa.

Svoje šanse imao je i domaći Deportivo koji se bori za opstanak, ali na kraju su obe ekipe morale da se zadovoljem podelom bodova.

BETA

Be the first to comment on "BLAUGRANA BEZ SREĆE: Aspas u 82. minutu oteo pobedu Barseloni!"