NASTAVLjA DA REŠETA MREŽE: Luka Milivojević strelac u pobedi Palasa!

U prva tri meča okrnjenog 31. kola engleske Premijer lige pobede su obeležili Kristal Palas, Everton i Bornmut.

Kristal Palas je bio siguran u Hadersfildu sa 2:0, uz odličnu partiju Luke Milivojevića.

Srpski reprezentativac je prvo „režirao“ vođstvo, a potom „overio“ pobedu. Posle njegovog centaršuta iz kornera u 23. minutu, usledila je gužva, a Tomkins je loptu ubacio u mrežu.

Sredinom drugog poluvremena štoper Hadersfilda Zanka je loše reagovao u svom kaznenom prostoru i napravio penal, a Milivojević je bio precizan sa bele tačke za svoj osmi gol u sezoni.

I Everton je slavio na gostovanju, nadigrao je Stouk 2:1 na Britaniji, uz dva gola Dženka Tosuna. Turčin je bio strelac treće kolo u nizu za drugu uzastopnu pobedu Evertona i beg od opasne zone na 12 bodova.

U trećem meču dana Bornmut je posle preokreta savladao VBA 2:1, nanevši timu iz Birmingema sedmi uzastopni poraz za skoro siguran put u Čempionšip.

VBA je poveo kod „trešnjica“ početkom drugog poluvremena golom Džeja Rodrigesa, da bi domaćin preokrenuo u poslednjih 13. Izjednačio je Džordon Ajb u 77, a važnu pobedu za beg od opasne zone Bornmutu je doneo Džunior Stanislas iz slobodnog udarca u 89.

Vikend u PL će zatvoriti duel Liverpula i Votforda, dok je pet utakmica odloženo zbog FA Kupa.

Be the first to comment on "NASTAVLjA DA REŠETA MREŽE: Luka Milivojević strelac u pobedi Palasa!"