Fudbaleri Bajerna savladali su Bešiktaš u revanš meču sa 3:1 i tako overili prolaz u četvrtfinale LŠ.

Bavarci su posle trijumfa u Minhnu od 5:0 upisali još jednu laganu pobedu.

Alkantara je prvo u 18. minutu iskoristio slabiju intervenciju Gonula i doveo goste u vođstvo, da bi Gonul odmah na startu drugog dela matirao svog golmana. Počasni pogodak za domaćina postigao je Vagner Lav u 59. minutu, a konačan rezultat postavio je Vagner u 84. minutu.

Ostalo je još samo jedno upražnjeno mesto u četvrtfinalu, koje će popuniti Barselona ili Čelsi. Meč na Kamp Nou na programu je večeras od 20:45 uz direktan prenos na RTS.

Be the first to comment on "BAVARSKA MAŠINA: Bajern još jednom lako pobedio Bešiktaš i otišao u 1/4 finale LŠ!"