OD SJAJA DO OČAJA: Troicki eliminisan na startu Indijan Velsa!

Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u drugo kolo Mastersa u Indijan Velsu.

Njega je na startu turniraa savladao Mađar Marton Fucovič sa 2:0 (7:6, 6:1). Duel je trajao 88 minuta.

Ovo je bio njihov drugi međusobni meč i prva pobeda mađarskog igrača.

Troicki je bio bolji tokom većeg dela uvodnog seta. Na startu je napravio brejk i prednost je čuvao sve do rezultata 5:3. Usledio je Viktorov najlošiji gem, napravio je četiri greške, pa je Fucovič izjednačio. Pobednik ovog seta odlučivao se u taj-brejku. Troicki nije uspeo da zaustavi nalet Mađara, pa je Fucovič sa 7:3 dobio 13. gem i poveo sa 1:0.

U drugom setu Troicki je potpuno stao, dok je sjajni Mađar dominirao i koristio svaku ukazanu priliku. Fucovič je bez ikakvih problema stigao do 6:1 i prve pobede u karijeri na Masters turnirima.

Martona u drugom kolu očekuje treći nosilac turnira Marin Čilić.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete učiniti klikom na neku od reklama. Vas ništa ne košta, a nama mnogo znači!

Be the first to comment on "OD SJAJA DO OČAJA: Troicki eliminisan na startu Indijan Velsa!"