fk-partizan-serbia-srbija-beograd-belgrade-fudbal-pfc-pfk

Partizan je danas odigrao pretposlednju utakmicu na pripremama, protivnik je bio letonski vicešampiona Liepaja a konačan rezultat je 0:1.

Crno-beli su bili bledi u prvom poluvremenu i stvorili mali broj šansi, a malo pre poluvremena su primili i gol.

U nastavku Partizan je delovao mnogo bolje i stvorio desetak šansi, ali ni jednu igrači nisu uspeli da iskoriste.

Najbolji utisak u redovima srpskog šampiona ostavio je Sejduba Suma.

Sastavi:

Partizan: 61 Jovičić – 2 Cucin, 15 Marković, 26 Nemanja (G)  Miletić, 33 Antonov – 21 Jevtović, 29 Radin, 14 Vakulko (od 46. Đerlek), 20 Suma – 51 Ožegović, 99 Jovanović Đorđe (od 80. Strahinja Jovanović).

Klupa: Trnić, Ilić, Đerlek, Bošnjak, Jovanović Strahinja, Đilas.

TRENER: Miroslav Đukić

Liepaja1 Valentīns Raļkevičs, 22 Antons Jemeļins, 26 Deniss Ivanovs, 2 Gonzales, 13 Raivis Andris Jurkovskis, 15 Seydina Keita, 17 Igors Kozlovs, 10 Kristers Tobers, 11 Artūrs Karašausks, 3 Verners Apiņš, 5 Leonel Strumia.

TRENER: Tamaž Pertija

Be the first to comment on "PARTIZAN PORAŽEN: Crno-beli promašili ogroman broj šansi, letonski vicešampion slavio"