JEDVA ČEKAMO: Đoković protiv Španca započinje novo poglavlje u karijeri!

Najbolji srpski teniser Novak Đoković dobio je protivnika za prvi meč od povratka posle šestomesečne pauze zbog povrede lakta.

Đoković će u polufinalu Mubadala egzibicionog turnira u Abu Dabiju igrati protiv Roberta Bautiste Aguta iz Španije.

Bautista Agut je u četvrtfinalu savladao Andreja Rubljeva rezultatom 7:5, 6:2, za nešto više od 80 minuta igre.

Momak rođen u Kasteljon de la Plani odigrao je mnogo kvalitetnije od mladog protivnika i potpuno zasluženo došao u priliku da se sa Novakom bori za finale.

Iako neće ući u zvaničnu statistiku, to će biti njihov osmi međusobni duel, Đoković vodi 6-1 u pobedama i dobio je poslednji duel na ovogodišnjem Mastersu u Rimu.

Duel Srbina i Španca na programu je u petak, ne pre 16 časova po srednjoevroskom vremenu.

U drugom polufinalu sastaju se Dominik Tim i Kevin Anderson, koji je u dva seta elminisao Pabla Karenja Bustu.

Be the first to comment on "JEDVA ČEKAMO: Đoković protiv Španca započinje novo poglavlje u karijeri!"