NISU IMALI MILOSTI: Real pregazio Sevilju, Ronaldo postigao dva gola

Izabranici Zinedina Zidana sve golove postigli su u prvom poluvremenu, dok su u drugom samo priveli utakmicu kraju.

Potop Sevilje na „Bernabeuu“ mogao je da oseti na početku meča, kada je Naćo u trećem minutu zatresao mrežu. Do drugog gola nije se čekalo puno.

Mladi Asensio je dobro uposlio najboljeg igrača na svetu Kristijana Ronalda, koji je poslao loptu u bliži ugao i tako savladao Rika.

Ubrzo je Portugalac postigao novi pogodak. Defanzivni igrač Sevilje igrao je rukom unutar 16 metara, a sudija je pokazao na belu tačku. Ronaldo je uzeo loptu i postigao novi gol na meču.

Posle samo sedam minuta igre na semaforu je bilo 4:0. Lukas Vaskes je poslao loptu u šesnaesterac, a Kros je samo postavio stopalo i poslao loptu u gol.

Konačan rezultat u 42. minutu postigao je momak rođen 1998. godine, Markonac Ačraf Hakimi. Desni bek madridskog kluba dobio je loptu od Benzeme, dobro se snašao i poslao loptu u gol.

U nastavku meča nije bilo mnogo prilika i Real je zasluženo došao do nova tri boda. Nalaze se na trećem mestu i imaju pet bodova manje od Barselone, ali i utakmicu više.