CRNO-BELI UBEDLjIVI: Partizan se mučio, pa na krilima Tošića razbio Rad!

Fudbaleri Partizana savladali su Rad 3:0 (0:0) u Humskoj i plasirali se u četvrtfinale Kupa Srbije.

Nakon monotonog prvog poluvremena u kojem je stativa sprečila vođstvo Rada, Partizan pojačava ritam u drugom delu i sa dva gola Zorana Tošića u roku od sedam minuta rešava meča.

Krilni napadač je meč prelomio u 61. minutu udarcem po zemlji sa oko 12 metara, a pobedu je „overio“ u 68. iz slične pozicije ali posle dobrog proigravanja Ožegovića.

Tačku na meč je sjajnim golom stavio Marko Janković, on je deset minuta pre kraja, nekoliko posle ulaska u igru umesto Ožegovića, lobovao golmana Rada Dejanovića udarcem sa ivice kaznenog prostora.

U sredu su se u četvrtfinale plasirali Crvena zvezda i Mačva Šabac, a ranije su to izborili Mladost, Napredak, Vojvodina, Čukarički i Javor.