SPARSI SE IZVUKLI: Totenhem dominirao, pa jedva osvojio tri boda protiv Vest Hema!

Ekipa Totenhema pobedila je sa 3:2 Vest Hem u šestom kolu Premijer lige.

Izabranici Maurisija Poćetina kontrolisali su veći deo utakmice, ali se onda u završnici meča Vest Hem probudio i žestoko napadao ne bi li došao do boda.
„Pevci“ su silno krenuli i u roku od četiri minuta postigli dva gola.
Oba puta strelac je bio reprezentativac Engleske Hari Kejn (34,38). Sa tim rezultatom otišlo se na pauzu i činilo se da će gosti lako ostvariti trijumf.

Da sve bude još bolje za Totenhem, Kristijan Eriksen je u 60. minutu postigao gol za 3:0. Danac je prihvatio odbitak na nekih 16 metara od gola i snažno poslao loptu u mrežu.
Međutim u narednih deset minuta izdešavala se su stvari iz kojih smo mogli pretpostaviti da ćemo možda videti dramu.

Prvo će Ćićarito u 65. minutu smanjio na 1:3, a potom je i u 70. minutu Serž Orije dobio crveni karton.

Vest Hem znao je kako to da iskoristi i preko Kujatea u 87. stižu do 2:3. Masuaku je sjajno centrirao, a Kujate glavom poslao loptu u gol.

Do kraja meča domaći su pokušavali ali nisu uspeli da postignu još jedan gol. Na terenu je bilo dosta tenzije, pa smo u nadoknadi vremena videli dosta komešanja, a sudija Oliver je podelio nekoliko žutih kartona u ovom periodu.

Na kraju, Totenhem stiže do važne pobede, dok Vest Hem beleži čak četvrti poraz.