LUDILO NASTAVLjENO: Barnli šokirao Čelsi na Bridžu, Munije i Hadersfild uništili Palas, Runi doneo trijumf Evertonu!

Od 16 časova odigrano je pet mečeva u Premijer ligi.

Najveće iznenađenje dogodilo se na Stamford Bridžu gde je šampion Čelsi poražen od Barnlija sa 3:2.

Sve je krenulo crvenim kartonom Kejhila u 14. minutu. Gosti su to iskoristili maksimalno, pa su do kraja poluvremena postigli čak tri gola. Dva puta je strelac bio Vouks, a jednom Vord.

Ipak, Čelsi nije hteo da se preda. Konte je ubacio Moratu u 59, minutu, a ovaj samo deset minuta kasnije smanjuje na 3:1. U 81. minutu Plavci ostaju sa devet igrača, pošto Fabregas dobija drugi žuti karton. Do kraja utakmice Čelsi je uspeo preko Davida Luiza da smanji na 3:2, ali do boda nije mogao.

Novajlija Hadersfild je pregazio Kristal Palas u Londonu sa 3:0. Dva gola postigao je sjajni napadač iz Benina Munije, dok je Vord postigao autogol.

Everton je na svom terenu savladao Stouk sa 1:0, jedini strelac bio je Runi u prvom poluvremenu.

Vest Brom je istim rezultatom bio bolji od Bornmuta, junak je bio Hegazi.

Jedini meč završen bez golova je Sautempton Stouk.

Od 18:30 na programu je poslednji meč današnjeg dana, u kome Mančester Siti gostuje Brajtonu.