PARTIZAN PORAŽEN NA TREĆOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI U SLOVENIJI: CSKA napunio mrežu crno-belih (VIDEO)

Partizan je poražen rezultatom 3:0 protiv moskovskog CSKA na trećoj pripremnoj utakmici u Sloveniji.

Partizan je u prvom poluvremenu nastupa sa praktično drugim timom: Kljajić, Radin, Marković, Miletić, Bošnjak, Marjanović, Jevtović, Stevanović Alen, Pantić, Tawamba, Đilas.

U tom delu meča CSKA je stigao do prednosti od dva gola preko grešaka mladog Bošnjaka kod prvog i Kljajića kod drugog gola, strelci za CSKA su bili Kučaev i Vitinjo. Crno-beli su imali svojih nekoliko šansi preko Tawambe, Đilasa i Pantića ali je mreža Moskovljana mirovala tokom celog poluvremena.

U drugom poluvremenu za crno-bele su nastupali: Stevanović, Vulićević, Ostojić, Ćirković, Miletić, Everton, Ilić, Janković, Mihajlović, Leonardo, Đurđević. A svoju šansu na 20ak minuta je dobio i Petar Đuričković.

Partizan je dobro ušao u drugo poluvreme i pritisnu rivala iz Moskve ali ponovo nije iskoristio svoje šanse. Pred sam kraj meća, Stevanović je napravio ogromnu grešku i tako poklonio i treći gol CSKA.

Sastav CSKA u prvom poluvremenu: 45 Pomazun, 91 Černov, 2 Fernandes, 6 A. Berezuckij, 24 V. Berezuckij, 42 Ščenikov, 3 Vernblum, 66 Natcho, 89 Kučaev, 20 Vitinjo, 63 Čalov.

Šansu su još dobili: 8 Milanov, 7 Tošić, 72 Gordušenko, 14 Nababkin, 75 Zameletdinov, 80 Hasonov, 11 Efremov, 22 Alibekov, 84 Ovčinikov, 23 Kirnac, 77 Tkačov.