MITROVIĆ DONEO REMI: Srbija i Vels podelili bodove, Orlovi i dalje na čelu grupe! (VIDEO)

Fudbaleri Srbije i Velsa remizirali su 1:1 u šestom kolu kvalifikacija za SP u Rusiji.

Ostrvljani u poveli golom Remzija sa nele tačke u 38. minutu, a Srbiji je bod doneo Aleksandar Mitrović u 73. minutu.

Ovim remijem Orlovi u zadržali prvu poziciju i trenutno imaju 12 bodova kao i Irska, Vels je četvrti sa osam osvojenih bodova kao i Austrija.

Naš tim je bio daleko bolji rival tokom celog toka meča, a da nije bilo gluposti Stojkovića i Milivojevića Vels ne bi stigao ni do gola.

Muslin je u drugom poluvremenu u igru ubacio Prijovića i Gudelja, a upravo je debitant Prijović asistirao Mitroviću za izjednačujući gol. Posle tog pogodka Srbija je imala još nekoliko veoma opasnih napada, ali je i Vels imao jednu dobru priliku.

Na kraju, osvojilo smo vredan bod, i ukoliko u sledećem meču savladamo Moldaviju bićemo korak bližu Mundijalu u Rusiji