ČUDO U MADRIDU: Endi Marej počišćen sa turnira u dva seta, čeka ga veliki gubitak bodova!

Najbolji teniser sveta Endi Marej završio je učešće na Mastersu u Madridu u trećem kolu.

Njega je u dva seta savladao Borna Ćorić sa 6:3, 6:3.

Ovaj poraz će Britancu oduzeti veliki broj bodova, pošto je prošle sezone stigao do finala u kome je izgubio od Novaka Đokovića.

Hrvatski teniser je potpuno zasluženo stigao do druge pobede u četvrtom međusobnom duelu sa Endijem.

U prvom setu Marej je muku mučio prilikom svojih servis gemova, što je Borna znalački iskoristio da napravi tri brejka i stigne od 6:3.

Drugi set doneo je nešto neizvesniju borbu, ali je Endi poklekao u osmom gemu, Ćorić je napravio brejk sa nulom i napravio veliki korak ka pobedi, do koje je stigao u narednom gemu.

Borna je tako postao prvi laki luzer na turniru u Madridu koji je stigao do četvrtfinala.

Ćorića u borbi za polufinale očekuje duel sa pobednikom meča Grigor Dimitrov Dominik Tim.