MURINJO POTPUNO NADMUDRIO KONTEA: Junajted nadigrao nemoćne Plavce, trka za titulu sve zanimljivija (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Čelsi sa 2:0 u okviru 33. kola Premijer lige.

Ovim trijumfom Murinjov tim je uneo kakvu takvu neizvesnost u prvenstvo, jer Plavci sada imaju samo četiri boda više od drugoplasiranog Totenhema.

Crveni đavoli su potpuno nadigrali lidera Premijer lige, koji za celu utakmicu nije uputio niti jedan udarac u okvir gola Davida de Hee.

Murinjo je na klupi ostavio Ibrahimovića, a u napadu je zaigrao Rašford. To mu se isplatilo već u 7. minutu kada je posle sjajnog dodavanja Erere mladi napadač savladao Begovića. Do kraja poluvremena Junajted je bio opasniji, a Čelsi potpuno nemoćan, ali promene rezultata nije bilo.

Sjajni Erera u 49. minutu uz odbitak i malo sreće postiže novi gol za Mančester i uvećava prednost na 2:0. Kao i u prvih 45 minuta, Čelsi je bio potpuno indisponiran i u nastavku utakmice. De Hea je mogao bez problema da presedi celu utakmicu pored gol linije.

Nemanja Matić odigrao je 66 minuta.

Murinjo je potpuno nadmudrio Kontea, te je Junajted zasluženo stigao do pobede, kojom je sebi uvećao šansu da na kraju sezone bude u TOP 4 tima Premijer lige.