CRNO-BELI PRATE ZVEZDU: Leonardo i Đurđević za novu pobedu Partizana!

Nastavlja Partizan trku sa Crvenom zvezdom. Na gostovanju u Lučanima crno-beli su savladali Mladost sa 2:0.

Strelci za ekipu Marka Nikolića su bili Leonardo u 43 i Uroš Đurđević u 75. minutu.

Sada su crno-beli prišli na samo tri boda zaostatka u odnosu na crveno-bele, s tim što meč Zvezde i Javora tek treba da se odigra.

Nisu igrači Partizana briljirali na ovom meču, ali su uspeli da iskoriste sve ukazane šanse. Prvo je Kljajić u 33. minutu fenomenalnom odbranom zaustavio odličan udarac Šatare, da bi deset minuta posle toga Leonardo dobro pratio akciju, iskoristio dodavanje Đurđevića i smestio loptu u mrežu.

Imali su crno-beli inicijativu i u drugom delu, ali su teško dolazili do prilika. Leonardo je vukao loptu po levoj strani, našao prostor za šut, Krznarić je njegov udarac odbranio, ali je Đurđević bio na pravom mestu i tako rešio pitanje pobednika.