JOKAN NADMUDRIO BENITEZA: Fulamova lekcija Njukaslu na Sent Džejms Parku

Fudbaleri Fulama koje sa klupe predvodi Slaviša Jokanović, upisali su veliku i važnu pobedu u borbi za plej-of.

Londonski tim je slavio na gostovanju najboljem timu lige Njukaslu sa 3:1.

Jokanovićev tim odigrao je savršenu utakmicu, i prava je sreća za Svrake da nisu primili još koji pogodak.

Fulam je poveo golom Kernija u 15. minutu. U drugom poluvremenu od 55-59 minuta Sesenjon postiže dva gola i stavlja tačku na utakmicu. Njukasl je uspeo da smanji preko Marfija, a Jokanova ekipa je u nadoknadi vremena promašila jedanaesterac, neprecizan je bio Rim.

I u prvom meču ove dve ekipe na startu sezone bolji je bio Fulam sa 1:0.

Ovom pobedom Fulam se učvrstio na sedmoj poziciji i sada ima samo dva boda i meč manje od Šefilda koji je na šestom mestu, koje vodi u plej-of.

Nadamo se da ćemo sledeće sezone po prvi put u istoriji imati srpskog trenera u Premijer ligi.