DA LI JE OVO SASTAV KOJI ĆE NAPASTI TITULU? Partizan na krilima Lea i Đurđevića održao čas fudbala Ukrajincima

Partizan je zabeležio ubedljivu pobedu protiv devetoplasirankog tipa iz Ukrajine, Zirke rezultatom 4:0.

Strelci za Partizan su bili Janković, Leonardo i dva puta Đurđević.

Posle uspavanke u prvom delu prvog poluvremena (uz pojedine znakove nervoze sa obe strane), Partizan je došao do prve prave šanse i poveo golom mladog Jankovića, na asistenciju Leonarda.

U drugom delu Nikolić je izveo isti sastav ali je Partizan izgledao kao potpuno drugačiji tim.

Crno-beli su ređali šanse i pritiskali Zirku i prelepim golom Leonarda došli do 2-0 u 54. minutu. Koji minut kasnije, već je bilo 3-0, a strelac je bio Đurđević, na asistenciju Leonarda. Četvrti gol je došao već u 64. minutu a Leonardo i Đurđević su bili u istim ulogama kao i kod trećeg gola.

Posle toga Nikolić je dao šansu svojim rezervistima i Partizan je mirno priveo kraju utakmicu.

Sastav:

Partizan je utakmicu počeo u sastavu: Kljajić, Vulićević, Miletić, Milenković, Ostojić, Everton (Petrov od 80.), Kosović, Janković (Marjanović od 80.), Leonardo (Damjanović od 74.), Stevanović A. (Tavamba od 66.)  i Đurđević (Đilas od 74.).

Klupa: N. Stevanović, Marjanović, Petrov, Damnjanović, Đilas, Bogosavac, Tavamba i Bošnjak.