KONTEOVA LEKCIJA RANIJERIJU: Čelsi pregazio šampiona Engleske (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija ubedljivo su savladali Lester u uvodnom meču osmog kola Premijer lige.

Londonski tim je odigrao savršeno prvo poluvreme u kome je postigao dva gola. Matić je uputio magičnu asistnciju petom Kosti, a napadač Čelsija je rezantnim udarcem savladao Šmajhela. Eden Azar je konačno posle dužeg vremena ponovo bio strelac za tim Antonija Kontea, sjajno se snašao i sproveo loptu u mrežu, igrao se 33. minut.

Lester je zaigrao nešto bolje na startu drugih 45 minuta, ali nije uspeo da stigne do gola. Ranijeri je ubacio Mahreza i Slimanija, ali ni to nije pomoglo. Čelsi je do ubedljivih 3:0 stigao u 80. minutu. Kapiten mlade reprezentacije Engleske Čaloma je petom uposlio Mozesa koji je lako pronašao put do mreže i postavio konačan rezultat.

Čelsi je ovim trijumfom bar na kratko stigao na deobu trećeg mesta i ima 16 bodova. Branilac titule je sa druge strane nastavio sa očajnim partijama u Premijer ligi, Lester posle osam odigranih kola ima svega osam osvojenih bodova.