HET-TRIK ĐURĐEVIĆA: Srbija savladala Sloveniju i overila plasman u baraž (VIDEO)

Mlada reprezentacija Srbije pobedila je Sloveniju sa 3:1 i tako obezbedila plasman u baraž za Evropsko prvenstvo.

Junak trijumfa bio je napadač Partizana Uroš Đurđević koji je postigao het-trik. Prvi gol postigao je u sedmom minutu. Drugi pogodak dao je sa bele tačke sredinom prvog poluvremena, a poslednji put mrežu Slovenaca zatresao je u 86. minutu, nakon što je promašio penal, pa ubacio odbitak. Jedini strelac za Slovence bio je Mitra Lotrič u 19. minutu.

Srbija je na kraju završila na drugom mestu u grupi, sa samo bodom manje od prvoplasirane Italije. Orlići su doživeli samo jedan poraz u 10 odigranih mečeva, i to baš od Slovenije.