PREMIJER LIGA: Sumnjiva pobeda Arsenala golom u 93. minutu (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala pobedili su u gostima Barnli sa 1:0 u poslednjoj utakmici sedmog kola englekse Premijer lige.

Junak trijumfa bio je Loran Košćelni koji je u trećem minutu sudijske nadoknade vremena na sporan način postigao gol i doneo svojoj ekipi bitna tri boda u borbi za šampionsku titulu.

Francuski fudbaler je gol postigao po isteku dva minuta sudijske nadoknade vremena pošto ga je Aleks Okslejd-Čemberlen nakon kornera s desne strane napucao u ruku. Arbitar Kreg Povson nije video sporan detalj, pa je na kraju priznao gol, iako su se fudbaleri Barnlija protestvovali.

Arsenal je tokom većeg dela meča bio bolji rival, imao je inicijativu i nekoliko dobrih pokušaja, ali sve do sudijske nadoknade vremena nije uspeo da postigne gol.

Barnli je, s druge strane, imao nekoliko ozbiljnih pokušaja, ali je golman Petr Čeh ostao nesavladan.

Arsenal posle sedam utakmica zauzima treće mesto sa 16 bodova, dva manje od Mančester sitija, dok je Barnli 14. sa sedam.