IZJEDNAČILI SE SA BAJERNOM: Borusija pobedila Frajburg i stigla najvećeg rivala (VIDEO)

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Frajburg sa 3:1 u prvom meču petog kola Bundeslige.

Milioneri su posle prvih 45 minuta imali prednost od 1:0. Posle dosta propuštenih prilika, domaćin je došao do vođstva minut pre odlaska na odmor. Strelac je bio Obamejang. U 53. minutu već je bilo 2:o, ovoga puta gol je biio delo Lukasa Piščeka. Ipak, Frajburg se nije predavao i samo sedam minuta kasnije stiglu su do pogodka. Filip je rutinski savladao Burkija. Sve dileme o pobedniku rešio je sjajni Gereiro golom u prvom minutu nadoknade, čime je postavio konačnih 3:1.

Dortmund se trijumfom izjednačio sa Bajernom, sa tim što klub iz Minhena ima meč manje. Frajburg je na devetom mestu sa šest poena.