DOBAR DEBI SRPSKOG GOLMANA: Stojković odlično branio u remiju Notingema

Prvi golman fudbalske reprezentacije Srbije Vladimir Stojković odlicno je debitovao u dresu Notingem Foresta i pomogao ekipi da osvoji bod na gostovanju Aston Vili u Birmingemu 2:2.

Stojković je tokom celog meca bio veoma siguran, imao dve-tri odlične intervencije, a ne snosi krivicu za primljene golove.

Duel dva nekadašnja prvaka Evrope u šestom kolu „Čempionšipa“, pred 40.000 gledalaca na Vila parku, bio je veoma zanimljiv, a prvi su poveli gosti fantastičnim pogotkom Grkas Apostolisa Veliosa u 57. minutu.

Domaćin je preokrenuo preko Rosa Mekkormaka u 72. i Rudija Gesteda u 74. minutu, da bi bod Notingemu doneo Henri Lesberi u 87. minutu.

Notingem Forest trenutno zauzima 10. mesto sa isto toliko bodova, dok je Aston Vila na 17. poziciji sa osam bodova.